Obniżamy koszty stawiania ścian domu!

Decydując się na budowę domu, stajemy przed ogromnym wyzwaniem. To wielka inwestycja, która zaważy w końcu na całym naszym życiu. Koszty budowy ciągle rosną i spędzają sen z powiek inwestorom, którzy starają się w każdy możliwy sposób je obniżyć tak, by nie rezygnować z dobrej jakości użytych materiałów budowlanych. Jest to jednak zadanie ciężkie i żmudne, które często może wręcz przerosnąć początkującego inwestora. Dlatego czasem warto sięgnąć do doświadczenia innych, gdyż może to nam zdecydowanie pomóc.

Fundamenty już są, ale co dalej?

Kolejnym etapem jest murowanie ścian domostwa, ale cegły bardzo podrożały. Dobrze jest udać się zatem wprost do ich producenta. Cegielnia Kraśnik oferuje cegły w przystępniejszych cenach niż ma to miejsce w sklepach czy marketach budowlanych. Jest to rozwiązanie szczególnie opłacalne dla osób, które mieszkają w niewielkim oddaleniu od cegielni. Transport z cegielni na odległość do kilkudziesięciu kilometrów może być znacznie tańszy niż zakup materiałów w najbliższym punkcie.

Dzięki zakupowi materiału od producenta, omijamy całe pasmo pośredników, którzy narzucając po drodze swoje marże wpływają na ostateczną cenę produktu. Cegielnia Kraśnik to pierwsze ogniwo takiego łańcucha, dzięki czemu oferowane w niej ceny są naprawdę bardzo korzystne i nie tak podatne na wahania rynkowe jak w innych miejscach. Warto poświęcić trochę czasu na udanie się tam i sprawdzenie tego naocznie. Można dzięki temu zaoszczędzić naprawdę sporą sumkę, która z pewnością przyda się na dalszych etapach budowy.